Noc kabaretowa we Władysławowie

Każdy, kto wybiera się na tak bardzo upragnione wakacje, liczy, iż spędzi ten czas w sposób wyjątkowy, który na bardzo długo zapadnie mu w pamięci. Decydując się na urlopowy odpoczynek nad polskim morzem z pewnością poleca się wybór Władysławowa. To malownicze miasteczko położone jest w województwie pomorskim nie tylko nad naszym rodzimym morzem, ale i Zatoką Pucką. Jest to miejsce, które z roku na rok przyciąga coraz większą ilość turystów, którzy chętnie powracają w te rejony jeszcze niejednokrotnie. Przybywając do Władysławowa każdy chciałby jak najmilej spędzić czas i to nie tylko wylegując się na plaży, czy też zażywając kąpieli w morskich głębinach. Wiele osób lubi spędzać wolne w sposób bardziej aktywny, dla nich odpowiednie będą nie tylko liczne historyczne zabytki, ale także różnego rodzaju atrakcję w postaci parków rozrywki, wesołych miasteczek, czy też chociażby wspaniałych i niezwykle rozległych tras rowerowych czy też ścieżek spacerowych. Bardzo fajnym pomysłem jest w tym miejscu wybranie się na sierpniową noc kabaretową (więcej informacji)

Wydarzenie to już na stałe wpisało się w ramy wakacyjnych imprez tego miasta. Jeszcze nie tak dawno twórcy biorący udział w owym wydarzeniu występowali na deskach znajdujących się w tutejszym porcie, ale obecnie impreza odbywa się w miejskiej estradzie, tuż za Domem Rybaka. Takie widowisko zdarza się raz w roku, nie ma, więc powodu by zbyt wcześnie wracać do łóżek, zwłaszcza, iż organizatorzy, czyli Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie zadbali o niezapomnianą rozrywkę i zaprosili same największe gwiazdy. Na deskach władysławowskiej sceny wystąpią: OT.TO, Limo, NOC, a także Andrzej Grabowski oraz Grzegorz Halama. Co warte podkreślenia ten występ w plenerowym nadmorskim amfiteatrze jest całkowicie bezpłatny. Przybywający do tego kurortu goście muszą jednak pamiętać o zadbaniu o nocleg ( noclegi Władysławowo z bazy Meteor ). Warto skorzystać z okazji, gdyż ta noc z pewnością będzie wypełniona zabawą i wieloma salwami śmiechu. Występujące gwiazdy już zadbają o to, by pokaz wypełniony był dużą dawką humoru i niezapomnianą zabawą.

2 myśli na temat “Noc kabaretowa we Władysławowie”

  1. Już od 3 lat biorę udział w nocy kabaretowej. Atmosfera jest niezwykła i na pewno w tym roku też będę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>