Dlaczego warto przyjechać do Krasnobrodu?

W województwie lubelskim znajdziemy niezwykle malownicze miasto Krasnobród. Jeśli jeszcze nie poznaliśmy tego pięknego zakątka Polski, koniecznie trzeba to nadrobić. Coraz więcej turystów decyduje się na fascynujące wakacje właśnie w tym miejscu. Nic dziwnego, gdyż Krasnobród niewątpliwie ma nam wiele do zaoferowania. Lubelszczyzna z pewnością przypadnie nam do gustu. Rejon nie jest jeszcze zbyt popularnym miejscem na spędzenie czasu letniego. Jednak warto samemu przekonać się, jakie tajemnice kryje ta część Polski. Lubelszczyzna na czele z Krasnobrodem z pewnością nas zauroczy.

Zalew nad rzeką Wieprz jest bardzo przyjemnym miejscem. Miejska plaża pozwala skorzystać z kąpieli słonecznych. Zalew przyciąga wielu turystów, którzy beztrosko korzystają z jego uroków. Nad kąpieliskiem czuwają ratownicy WOPR. Krasnobrodzkie plaże są położone w malowniczej okolicy sosnowego lasu. W okolicy znajdziemy kilka punktów gastronomicznych. Możemy skorzystać z tutejszej wypożyczalni, która udostępni nam sprzęt pływający. Nieopodal znajdziemy także boisko do piłki siatkowej. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością znajdą tutaj sporo możliwości. Jeśli jednak należymy do tej drugiej grupy, możemy beztrosko wylegiwać się na rozgrzanym piasku. Z pewnością spędzimy tutaj miło czas. Nieopodal znajdziemy także niezwykle ciekawy obiekt. Zalew w Krasnobrodzie posiada wyspę, na której umieszczono kompleks basenów. Znajdziemy tutaj duży basen rekreacyjny oraz trzy małe baseny dla dzieci. Obiekt posiada także podświetlane gejzery wodne z muzyką, parasole z trzciny oraz pomost dla łodzi. Do kompleksu należy również plaża oraz plac zabaw dla dzieci. Kompleks jest niezwykle pomysłowy, położony w malowniczej okolicy. Połączenie basenu z dwoma mniejszymi zbiornikami sprawiło, że jest to największy akwen na Roztoczu. Warto odwiedzić to niesamowite miejsce.

Jakie noclegi Krasnobród może nam zaproponować? Z pewnością znajdziemy tutaj liczne pokoje gościnne. Do dyspozycji turystów są także domki letniskowe położone w przyjemnej okolicy. Miasto posiada pensjonaty oraz ośrodki wypoczynkowe [szukaj na: meteor-turystyka.pl]. Możemy skorzystać również z kempingu lub domu wczasowego. Miejscowość ma charakter turystyczno-wypoczynkowy. Z pewnością znajdziemy tutaj wiele interesujących propozycji. Baza noclegowa jest naprawdę szeroka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>