Atrakcje dla dzieci w Sarbinowie

Masz do dyspozycji kilka dni urlopu i chciałbyś wybrać się nad morze? Z pewnością jednym z godnych polecenia kurortem znajdującym się nad Bałtykiem jest Sarbinowo. Ta niewielka miejscowość letniskowa położona jest w północno-zachodniej części naszego kraju, a dokładniej w województwie zachodniopomorskim. Jest to miejsce idealne do wakacyjnego wypoczynku także ze względu na bardzo szeroką bazę noclegowo-turystyczną. Od wielu, wielu lat funkcjonują tu liczne hotele, pensjonaty czy też domy wypoczynkowe (). Do dyspozycji pozostają także pola namiotowe czy też kempingi. Propozycje lokali noclegowych wszelkiego rodzaju dostępne są chociażby w internecie pod odnośnikiem wyżej.

Miejsce to jest również w bardzo dobrym stopniu dostosowane do potrzeb rodzin z gromadką dzieci. Do dyspozycji są tu parki rozrywki, dmuchane zamki ulokowane na plaży czy też małe ZOO. Ta ostatnia atrakcja ulokowana została na dość dużym, ogrodzonym terenie w zabudowanych z korowej obrzynki szałasach. Podziwiać tu można najróżniejsze gatunki zwierząt, w tym: pawi, bażantów, przepiórek, kaczek, gęsi, wietnamskich świnek, gołębi czy też miniaturkę kozy. 

Można także wybrać się  na długi rodzinny spacer wzdłuż trasy prowadzącej z Sarbinowa do Chłopów. Trasę tą pokonać można również rowerem. Prowadzi ona przez wspaniałe nadmorskie rejony wzdłuż wydm i niewielkich lasków. Do dyspozycji jest tu także stadnina, gdzie można skorzystać z nauki jazdy konnej. Z pewnością będzie to  niezwykła atrakcja zwłaszcza dla najmłodszych. Co również należy podkreślić miejsce to bogate jest w specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat, który nie tylko pomoże obniżyć ciśnienie krwi, ale także jest w stanie wyleczyć drogi oddechowe. Miejsce to jest wręcz wskazane dla dzieci i to praktycznie o każdej porze roku. Dodatkowo istnieje możliwość, by powędrować lub też nazbierać grzybów. Wszystkie te elementy sprawią, iż z pewnością tu odpoczniesz, a Twoja skóra nabierze złocistego odcienia.

2 myśli na temat “Atrakcje dla dzieci w Sarbinowie”

  1. Zdrowe powietrze dobrze by na mnie wpłynęło, taki uzdrowiskowy mikroklimat podreperował by moje płuca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>